ОПШТИНСКО ПРВЕНСТВО ОСНОВАЦА У ШАХУ

28 феб 19
Прочитано 117 пута
Објављено у ИЗ ОПШТИНЕ
Општинско првенство у шаху за ученике основних школа одржано је  27. фебруара у спортској сали Основне школе „Јован Јовановић  Змај“ у Ковину.
Општинско првенство у шаху за ученике основних школа одржано је  27. фебруара у спортској сали Основне школе „Јован Јовановић  Змај“ у Ковину.
Школа домаћин је уз помоћ Спорског савеза општине Ковин и шах клуба „Раднички“ Ковин обезбедила оптималне услове за преко 40 младих такмичара из четири основне школе. Занимљиве шаховске борбе и надметања вођене су од 10 сати, а пласман на Зонско такмичење изборило је 29 девојчица и дечака узраста од другог до осмог разреда, што указује на високи квалитет надметања ковинских шаховских нада, сагласни су професори Дејан Крецуљ, ПР „Змајеве“ школе и Гојко Ролић, који ради са младима у ШК „Раднички“.
Они су нам послали и фотографије са такмичења, као и листу пласираних на зону, коју можете погледати у наставку вести. 
   
Други разред:
Девојчице: 1. место Милица Петковић, ОШ „Ђура Јакшић“, Ковин
                      2. место Хана Обућина, ОШ „Ј. Ј. Змај“, Ковин
                      3. место Ива Кнежица, ОШ „Ј. Ј. Змај“, Ковин
Дечаци:       1. место Урош Ђорђевић, ОШ „Ј. Ј. Змај“, Ковин
                      2. место Тадија Илић, ОШ „Ј. Ј. Змај“, Ковин
                      3. место Вук Славковић, ОШ „Ј. Ј. Змај“, Ковин
Трећи разред: 
Дечаци:       1. место Бранимир Думитру, ОШ „Десанка Максимовић“, Ковин
                      2. место Вукашин Шалипуровић, ОШ „Десанка Максимовић“, Ковин
Четврти разред: 
  Дечаци:     1. место Милош Станковић, ОШ „Ј. Ј. Змај“, Ковин
                      2. место Андол Глигор, ОШ „Десанка Максимовић“, Ковин
Девојчице: 1. место Анђела Горчић, ОШ „Десанка Максимовић“, Ковин
Пети разред:
Девојчице: 1. место Анђела Барабаш, ОШ „Ј. Ј. Змај“, Ковин
                      2. место Јована Папић, ОШ „Ј. Ј. Змај“, Ковин
                      
Дечаци:       1. место Милош Поповић, ОШ „Ј. Ј. Змај“, Ковин
                      2. место Никола Стојановић, ОШ „Десанка Максимовић“, Ковин
                      3. место Михајло Новосел, ОШ „Ј. Ј. Змај“, Ковин
Шести разред:
Девојчице: 1. место Милица Станковић, ОШ „Ј. Ј. Змај“, Ковин
                      2. место Алиса Мила Дотлић, ОШ „Ј. Ј. Змај“, Ковин
Дечаци:     1. место Петар Поповић, ОШ „Ј. Ј. Змај“, Ковин
                      2. место Никола Челпер, ОШ „Ј. Ј. Змај“, Ковин
Седми разред:
Дечаци:       1. место Андреј Лукић, ОШ „Ј. Ј. Змај“, Ковин
                      2. место Слободан Аксић, ОШ „Ј. Ј. Змај“, Ковин
                      3. место Филип Стојадиновић, ОШ „Ј. Ј. Змај“, Ковин
Осми разред:
Девојчице: 1. место Лана Ђерић, ОШ „Ђура Јакшић“, Ковин
                      2. место Ксенија Раниславић, ОШ „Ј. Ј. Змај“, Ковин
                      3. место Ивана Ђукић, ОШ „Ј. Ј. Змај“, Ковин
Дечаци:       1. место Виктор Катона, ОШ „Жарко Зрењанин“, Скореновац
                      2. место Лазар Шушулић, ОШ „Ђура Јакшић“, Ковин
                      3. место Никола Маричић, ОШ „Ђура Јакшић“, Ковин

КАЛЕНДАР

« Март 2019 »
Пон Уто Сре Чет Пет Суб Нед
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31